N-TECH TANITIYOR: TÜM GEÇERME KATKI TEKNOLOJİSİ| Moto İşbilir

N-TECH TANITIYOR: TÜM GEÇERME KATKI TEKNOLOJİSİ

2020-02-20 17:22:55

1970 yılında başladığından beri Putoline Oil, motorlu iki teker segmenti için (uluslararası) madeni yağ pazarında lider bir oyuncudur. Deneyim ve özel teknik bilgi, sürekli olarak ürün yeniliğine odaklanmamızı sağlar. Son yıllarda, üstün bir katkı teknolojisinin geliştirilmesinde çok çalıştık: N-TECH®.

N-TECH® katkı teknolojisinin bir parçası, yeni bir API grubu 5 tam sentetik baz yağıdır. Yeni özelliklere sahip bu üstün baz yağ kalitesi son zamanlarda uygun bir motosiklet yağı katkı maddesi haline gelmiştir. N-TECH® katkı teknolojisinin çok doğru ve optimal bir dozunu seçerek üstün kalitede bir ürün yaratılmıştır.

YENİ ÜRÜN YELPAZESİ
Yağlayıcılar, modern motorların ve şanzımanların dayanıklılığına büyük ölçüde katkıda bulunur. On yıl önce, Putoline Oil, motosiklet yağlayıcılarına Nano teknolojisini ilk tanıtan oldu. Marka şimdi ilerliyor ve gururla, motosikletler için katkı teknolojisinde bir sonraki adım ve Nano-Tech serisinin değerli halefi N-TECH®'i tanıttı. Putoline Oil'in en üst yelpazesi, hem ROAD hem de OFF ROAD versiyonlarında çeşitli viskozitelerde bulunan N-TECH PRO R + 'dır. 'Yıl boyu kullanımdan' aşırı rekabete 'kadar akla gelebilecek ve çeşitli koşullar için geliştirilmiş ve uygundur. Bu ürün serisinin yanında, ürün yelpazesindeki diğer ürünler de yeni N-TECH® katkı teknolojisi ile zenginleştirilmiştir. Buna ek olarak, yarış koşullarında motosikletler için en üst düzeyde koruma sağlamak üzere geliştirilen bu yılın tamamında tamamen yeni bir yarış ürünü bekleniyor. Bu ürün ayrıca yeni N-TECH® katkı teknolojisi ile üretilecektir.

GÜNCEL ETİKET TASARIMI
N-TECH® ile birlikte Putoline Oil, mevcut kurumsal kimlik ve pazar trendleri doğrultusunda tamamen yeni bir etiket tasarımı sunuyor. 3D render sanatçısı ile işbirliği içinde, son aylarda dijital olarak çeşitli temsili motosikletler yaratıldı. Bu yeni yaklaşım, etiket tasarımlarındaki motosikletlere odaklanırken, seçilen modeller nötr ve ürünün uygulaması için tipiktir. Bu son teknoloji ürünü 3D görselleştirme, N-TECH®'e mükemmel bir görünüm kazandırır.

MACERANIZI GERÇEKLEŞTİRİN
Önümüzdeki aylarda Putoline Oil, N-TECH® katkı teknolojisini ve yeni etiket tasarımlarını 'MACERANIZI GELİŞTİR' temasıyla bir smashing kampanyasıyla tanıtacak. Başlama noktası, maceranın ve özel N-TECH® katkısının aranmasının yakalandığı bir video kampanyasıdır. Bu yeni Putoline ürünleriyle, günlük kullanımda, yarışmada veya aşırı macerada herkes maceralarına başlayabilir!

TEKNOLOJİ İLE SÜRÜLEN PUTOLİN YAĞI
Putoline Yağı, yüksek kaliteli, çekici ve eksiksiz bir ürün yelpazesi ile karakterize edilir. Esneklik ve pazardaki gelişmelere hızlı tepki verilmesi büyük önem taşımaktadır. Sürekli araştırma ve yenilikçi bir politika sayesinde, Putoline ürün gamı ​​her zaman yüksek kalitede ve günceldir.